Strony internetowe i sklepy online

Pokaż się z dobrej strony!

Zastanawiasz się nad zmianą wyglądu swojej starej strony internetowej? A może jeszcze nie masz własnej wizytówki w sieci? Dobrze, że do nas trafiłeś!

Wiemy, jak Ci pomóc. Nie musisz się niczym przejmować. 
Zajmiemy się pomysłem, projektem i wdrożeniem Twojej nowej strony www. Wystarczy, że podejmiesz decyzję!

Strony www z zakładkami

Sklepy internetowe

Strony wizytówkowe One Page

Landing Page

POZNAJ 6 KORZYŚCI

Co zyskasz dzięki stronie internetowej i współpracy z nami

business-partnership

Zyskasz najlepszą formę reklamy

Strona www to wydatek, który ponosisz raz, a korzystasz z niej 24/7. Możesz na niej zamieścić bardzo dużo informacji o swoich usługach, co w przypadku innych form marketingu np. reklamy w telewizji, radio, ulotki czy plakatu jest niemożliwe ze względu na ograniczenia dotyczące czasu i długości emisji, wysokich kosztów lub małej powierzchni reklamowej. 

_x32_1_Medical_Report

Zwiększysz wiarygodność firmy

Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Dlatego profesjonalna strona internetowa to konieczność, jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji. Przedstaw na niej swoją ofertę, realizacje, opinie i dane kontaktowe. Dzięki temu, potencjalni klienci szybciej podejmą decyzję o współpracy z Tobą. 

launcher

Usprawnisz kontakt z klientami i oszczędzisz czas

Osoby, które odwiedzą Twoją stronę www, zapoznają się z Twoją ofertą i innymi ważnymi informacjami. Dzięki temu, ograniczysz ilość zapytań i realizacja zleceń przebiegnie szybciej. Jeśli nie masz strony www, te wszystkie obowiązki spadają na Ciebie lub Twoich pracowników, którzy w tym czasie mogliby zająć się innymi ważnymi sprawami Twojej firmy.

_x33_6_Search_Result

Pozyskasz nowych klientów

Strona www to internetowa siedziba Twojej firmy, która jest dostępna całą dobę. Dzięki niej, każdy klient w łatwy sposób znajdzie najważniejsze informacje o Twoich usługach czy kupi Twoje produkty, nawet wtedy kiedy śpisz. Zadbaj o swoją stronę internetową, by Twoi klienci z przyjemnością ją odwiedzali.

problem-solving

Dogonisz i przegonisz konkurencję

Internet jest zapełniony stronami internetowymi Twojej konkurencji, które non stop przeglądają Twoi potencjalni klienci. Jeśli nie masz strony www, szansa na to, że znajdą ofertę Twojej firmy jest praktycznie zerowa. Dlatego zadbaj o swoją stronę internetową i spraw, by była lepsza i bardziej profesjonalna niż strony www innych firm z Twojej branży!

_x31_8_Conversation

Zdobędziesz profesjonalne narzędzie, które działa 24/7

Strona internetowa to Twój zaufany i wierny asystent, który nie otrzymuje comiesięcznego wynagrodzenia, nie chodzi na urlop, nie choruje i nie potrzebuje wolnego w niedzielę niehandlową czy święta. Pracuje dla Ciebie cały czas. Prezentuje Twoją ofertę, kompletuje zamówienia i zapytania, udziela informacji i buduje Twój profesjonalny wizerunek w Internecie.

Zaufaj nam

WIEMY, JAKA POWINNA BYĆ TWOJA STRONA INTERNETOWA

Piękno tkwi w prostocie!

W naszych projektach skupiamy się przede wszystkim na estetyce i przejrzystości. Bardzo dbamy o wygląd i funkcjonalność nawet najmniejszych szczegółów, dlatego nasze strony internetowe są atrakcyjne pod kątem wizualnym oraz łatwe w obsłudze dla odbiorców i właścicieli strony – a o to przecież chodzi!

Każdą stronę internetową tworzymy na najpopularniejszej platformie Wordpress. Do zbudowania strony www używamy wtyczki Elementor PRO, która jest bardzo intuicyjna i łatwa w edycji.

Strony www, które projektujemy są wygodne i proste w przeglądaniu. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, dzięki którym użytkownicy z łatwością znajdują to, czego szukają. 

Lubimy porządek. Dlatego nasze projekty są czytelne, przejrzyste oraz atrakcyjne. Aż miło się na nie patrzy!

Coraz więcej osób przegląda Internet w telefonie. Dlatego tworzymy strony www, które wyświetlają się prawidłowo nie tylko na komputerze, ale również na tablecie i smartfonie.

Nikt nie lubi długo czekać. Dlatego każdą stronę internetową optymalizujemy, by wyświetlała się szybko i zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

Wszystkie strony www budujemy w systemie WordPress. Dodatkowo otrzymasz od nas bezpłatny dostęp do wtyczki Elementor PRO. Dzięki niej, samodzielnie i łatwo wprowadzisz podstawowe zmiany na swojej stronie internetowej.

Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt. Nie korzystamy z gotowych szablonów.

Mówią o nas

Poznaj opinię Jakuba o współpracy z nami

Jakub Witkowski
www.wysokowibracyjnie.pl

Jeśli trafiasz pod skrzydła tej dwójki i poszukujesz, fachowej porady, cierpliwego kontaktu, sprawnego działania, które wyrazi poprzez stronę www co Ci w duszy gra to Dawid i Patrycja są pasjonatami, którzy w sposób zdecydowany, pewny i w pełni profesjonalny przeprowadzą Ciebie przez proces budowania Twojego wizerunku za pomocą strony internetowej, którą dla Ciebie stworzą. Proces tworzenia projektu wysokowibracyjnie.pl był czystą przyjemnością, radością a dzięki wsparciu technicznemu, cierpliwości które otrzymałem od Patrycji i Dawida wszystko było proste i przejrzyste. Ich wiedza i ciągle poszerzanie horyzontów jest gwarancją sukcesu. Gorąco polecam tą dwójkę. Tak trzymać!

W cenie zlecenia

Otrzymaj dodatkowe korzyści w pakiecie ze stroną internetową

business-partnership

Gwarancja

Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zakończenia prac nad stroną internetową wystąpią błędy w jej prawidłowym funkcjonowaniu , zajmiemy się tym bezpłatnie! Więcej o zasadach naszej gwarancji przeczytasz w FAQ.

_x32_1_Medical_Report

Prosty edytor strony www

Na Twojej stronie internetowej zainstalujemy prostą w obsłudze wtyczkę Elementor PRO. Dzięki niej, będziesz mógł wprowadzić zmiany w szablonie strony www bez znajomości kodowania.

launcher

Szkolenie z obsługi

W ostatnim etapie współpracy, przeprowadzimy z Tobą szkolenie online z obsługi Twojej nowej strony internetowej. Dzięki temu, samodzielnie wprowadzisz zmiany na stronie www, np. edytujesz tekst lub podmienisz zdjęcia.

business-partnership

Kopia zapasowa strony www

Stworzymy kopię wszystkich plików i baz danych, które składają się na Twoją stronę internetową. W razie awarii serwera, wykorzystamy kopię zapasową, by przywrócić stronę do życia.

_x32_1_Medical_Report

Zdjęcia i grafiki na stronę www

W naszych projektach wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia i grafiki z portali stockowych. Wszystkie materiały optymalizujemy pod kątem pozycjonowania.

launcher

Pełne wsparcie

Zapewniamy Ci pełne wsparcie związane z uruchomieniem i prawidłowym funkcjonowaniem strony internetowej. Pomożemy Ci w wyborze i zakupie serwera, domeny i certyfikatu SSL.

GRATIS

Otrzymaj 3 miesiące opieki nad stroną gratis!

Raz w miesiącu wykonamy audyt Twojej strony internetowej. Sprawdzimy stan bezpieczeństwa, zaktualizujemy system WordPress, motyw oraz wtyczki, które znajdują się na stronie. Dodatkowo, raz w miesiącu na Twoją prośbę zaktualizujemy treści na stronie np. dodamy nowy tekst lub zdjęcia. Otrzymasz też od nas miesięczny raport, w którym przedstawimy wykonane przez nas działania.

Sprawdź nasze realizacje

Projektujemy strony internetowe i grafiki reklamowe

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i pasją! Mamy głowę pełną pomysłów i zawsze staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów. Lubimy nowe wyzwania! Chętnie zadbamy o Twój wizerunek w Internecie i poza nim i stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową. Więcej naszych realizacji znajdziesz tutaj.

Etapy współpracy

Twoja nowa strona internetowa w 4 krokach

1. Poznanie oczekiwań

W pierwszym etapie dowiadujemy się jakie są Twoje oczekiwania odnośnie wyglądu, funkcjonalności i poziomu rozbudowania strony www. W tym czasie skonfigurujemy dla Ciebie wybrany hosting i domenę.

2. Projekt graficzny

W kolejnym etapie przygotujemy indywidualny projekt graficzny strony głównej. Następnie prześlemy Ci go do analizy. Wprowadzimy wszystkie zgłoszone przez Ciebie poprawki.  i prześlemy do ponownej akceptacji.

3. Prace deweloperskie

Gdy zaakceptujesz projekt graficzny strony www, zabierzemy się za prace deweloperskie. Przeniesiemy projekt graficzny na hosting i zaprogramujemy wszystkie funkcjonalności, zoptymalizujemy stronę pod kątem szybkości i pod wyszukiwarkę Google.

4. Przekazanie dostępów

Gdy zakończymy prace deweloperskie, przekażemy Ci dane dostępowe do strony www, hostingu w formie przejrzystego dokumentu. Będziesz miał również możliwość, by wziąć udział w szkoleniu online, podczas którego wytłumaczymy Ci, jak wprowadzać zmiany na stronie internetowej.

Strony internetowe

Najczęściej zadawane pytania

Każdy projekt strony www wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od poziomu skomplikowania i rozbudowania strony internetowej. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt. Formularz bezpłatnej wyceny znajdziesz tutaj.

Po akceptacji oferty i warunków współpracy otrzymasz od nas pierwszą fakturę w wysokości 30% całkowitego kosztu współpracy. Płatność za tę fakturę traktujemy jako zadatek na poczet narzędzi, programów i licencji potrzebnych do realizacji Twojego projektu. Fakturę na pozostałą kwotę prześlemy Ci po zaakceptowaniu gotowej strony www, przed przekazaniem dostępów do strony internetowej.

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Na każdą wykonaną przez nas stronę www udzielamy gwarancji na okres 6 miesięcy od dnia, w którym przeniesiemy nasz projekt na Twój serwer. W tym czasie, usuniemy wszystkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu i wyświetlaniu strony internetowej. Naprawę wykonamy JAK NAJSZYBCIEJ, nie później niż w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. Gwarancja nie obejmuje rozbudowania strony www oraz zmian w grafikach i tekstach.

Standardowy czas tworzenia strony internetowej to 14 – 30 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych materiałów: logo, zdjęcia, teksty na stronę. Długość realizacji projektu zależy od poziomu rozbudowania i skomplikowania strony, a także od ilości poprawek, które zgłosisz. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Wszystkie nasze projekty tworzymy w systemie WordPressie. To najpopularniejszy i najbardziej rozwinięty na świecie system do zarządzania treścią stron internetowych. Posiada panel administracyjny, dzięki któremu możesz wprowadzać zmiany na stronie www bez umiejętności programowania.

Na Twojej nowej stronie www zainstalujemy Elementor PRO. To wtyczka do systemu WordPress, która ułatwia budowanie pięknych stron internetowych. Działa ona na zasadzie Drag & Drop (przeciągnij i upuść). Dzięki niej, w łatwy sposób możesz zmienić na swojej stronie www treści (teksty i zdjęcia) a także szablon i każdy element wizualny. 

Tak! Wtyczka Elementor PRO, którą zainstalujemy na Twojej stronie internetowej jest prosta i i intuicyjna. W cenie strony www przeprowadzimy z Tobą szkolenie online z obsługi tej wtyczki. Dzięki temu, zmiana tekstu czy podmiana zdjęcia na Twojej stronie internetowej nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. 

Pracę nad każdą stroną internetową rozpoczynamy od poznania Twoich oczekiwań. Następnie tworzymy projekt graficzny strony głównej i wysyłamy Ci plik. W tym momencie, możesz zgłosić wszystkie propozycję zmian we wstępnym projekcie. Po wprowadzeniu wszystkich poprawek, ponownie otrzymasz od nas projekt graficzny do akceptacji.

Jeśli brakuje Ci materiałów graficznych na stronę internetową, w ramach współpracy dostarczymy Ci za darmo zdjęcia, grafiki i ikony z serwisów freepik.com i flaticon.com. Jeśli zależy Ci na materiałach z innych portali stockowych, pobierz je i prześlij nam razem z innymi materiałami.

Tak, za dodatkową opłatą możemy edytować Twoje zdjęcia w profesjonalnym programie graficznym.

To unikalny adres internetowy, który jest niezbędny do stworzenia strony www, np. krajewscy.net.

Serwer to specjalnie skonfigurowany komputer, który na stałe jest podłączony do sieci i działa bez przerwy: 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Umożliwia udostępnianie danych zawartych na stronach internetowych.
Serwer to świetne rozwiązanie jeśli Twoja strona jest bardzo rozbudowana, prowadzisz serwis lub portal internetowy lub masz bardzo duży sklep online. 

Hosting to udostępniania przestrzeni na serwerze. Najprościej mówiąc, jest to niewielka cześć serwera, którą rezerwujesz dla własnej witryny. Hosting działa nieprzerwanie 24/7. Hosting to najlepsze rozwiązanie dla osób, które posiadają prostą stronę internetową, mały sklep online lub bloga.

SSL czyli Secure Socket Layer to protokół sieciowy do szyfrowania danych w Internecie. Gwarantuje poufność wszystkich informacji przesyłanych między serwerem a przeglądarką. Jeśli nie masz zainstalowanego certyfikatu SSL, Twoja strona www może być oznaczona w przeglądarce jako niebezpieczna. Dodatkowo taka strona będzie też niżej pozycjonowana w wyszukiwarkach.

Spójrz na link swojej strony www w wyszukiwarce. Jeśli po lewej stronie widzisz małą, zamkniętą kłódkę tzn. że Twoja strona internetowa posiada certyfikat SSL i jest bezpieczna. W innym przypadku w tym samym miejscu wyświetli się informacja „Niebezpieczna”.

Tak. Wraz z projektem strony otrzymasz od nas pełne wsparcie związane z jej wdrożeniem. Pomagamy w wyborze i zakupie hostingu lub serwera, domeny i certyfikatu SSL.

My korzystamy z elastycznego web hostingu na dHosting.pl i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
Koszt hostingu to 240 zł rocznie lub 28 zł miesięcznie.

Koszt serwera waha się od kilkuset zł do nawet kilku tysięcy zł rocznie.

Koszt domeny z końcówką .pl to 9,90 zł na rok. Odnowienie domeny w kolejnym roku to koszt 79 zł

Wszystkie ceny są cenami netto.

Po zakończeniu prac i opłaceniu faktur, uzyskujesz pełnię przysługujących Ci autorskich praw majątkowych do projektu graficznego oraz strony internetowej. Od tego dnia możesz nimi zarządzać i korzystać z nich w dowolny sposób. Zastrzegamy sobie prawo, do umieszczenia w stopce Twojej strony krótkiej informacji dotyczącej jej twórców, np. Projekt: krajewscy.net.

Dodatkowe usługi

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Grafiki i materiały reklamowe

Tworzymy spójną identyfikację wizualną dla firm. Projektujemy m.in. logotypy, plakaty, ulotki, grafiki do mediów społecznościowych, wizytówki.

Teksty i artykuły SEO

Piszemy i redagujemy teksty na strony internetowe i blogi zoptymalizowane pod najpopularniejszą wyszukiwarkę Google.