👋  CZEŚĆ, JESTEŚMY KRAJEWSCY.NET

Zadbamy o wizerunek Twojej firmy

OFERTA

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

W ciągu ostatnich 6 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w projektowaniu stron www, marketingu internetowym i projektowaniu graficznym. Dzięki temu, nasze projekty wyróżniają się na tle konkurencji, przyciągają wzrok i realizują cele marketingowe.

Wiemy, jak Ci pomóc! Nie musisz się niczym przejmować. Wybierz odpowiednią usługę i poznaj szczegóły naszej oferty.

_x30_6_Website@2x

TWORZYMY

Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy przejrzyste, nowoczesne i responsywne strony www: strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, landing page.

_x33_2_Color_Palette@2x

PROJEKTUJEMY

Grafiki reklamowe

Tworzymy spójną identyfikację wizualną, projektujemy logotypy, grafiki do social mediów, wizytówki, plakaty, ulotki i materiały reklamowe.

copywriting@2x

PISZEMY

Artykuły i teksty SEO

Piszemy i redagujemy interesujące teksty na strony internetowe i blogi. Optymalizujemy je pod wyszukiwarkę Google. 

POZNAJ 6 POWODÓW

Dlaczego warto nam zaufać

business-partnership

Atmosfera pełna zrozumienia

Wiemy, że dobre relacje w biznesie to podstawa sukcesu! Dlatego tworzymy przyjazną atmosferę pełną zrozumienia i empatii na każdym etapie współpracy.

_x32_1_Medical_Report

Jasne zasady współpracy

Wszystkie warunki takie jak: wycena, terminy, etapy i pozostałe zasady, ustalamy z naszymi klientami przed rozpoczęciem współpracy. Jasno, przejrzyście i bez ukrytych kosztów.

launcher

Nowoczesne projekty

Mamy głowę pełną pomysłów i nowoczesnych rozwiązań. Cały czas rozwijamy się i szukamy inspiracji, by tworzyć jeszcze lepsze projekty dla naszych klientów.

_x33_6_Search_Result

Skuteczny copywriting

Teksty, które tworzymy lub redagujemy optymalizujemy pod wyszukiwarkę Google. Dzięki temu Twoja witryna ma lepszą pozycję i przyciąga większy ruch organiczny.

problem-solving

Kompleksowe podejście

Do każdej współpracy podchodzimy wszechstronnie. Tworzymy i wdrażamy strony www, projektujemy grafiki i materiały reklamowe oraz piszemy teksty SEO.

_x31_8_Conversation

Wsparcie po współpracy

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również po zakończeniu współpracy. Zawsze chętnie doradzamy, podpowiadamy i pomagamy, gdy zajdziesz taka potrzeba.

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

Projektujemy strony internetowe i grafiki reklamowe

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i pasją! Mamy głowę pełną pomysłów i zawsze staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów. Lubimy nowe wyzwania! Chętnie zadbamy o Twój wizerunek w Internecie i poza nim! Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową i spójną identyfikację wizualną. Więcej naszych realizacji znajdziesz tutaj.

Mówią o nas

Poznaj opinię Ady o współpracy z nami

Ada Dębska
www.popieskiemu.pl

Serdecznie polecam Pati i Dawida! Powiedziałam, że nie zakończą pracy nad moją stroną internetową dopóki się w niej nie zakocham. Stało się, zakochałam się na 100% popieskiemu.pl jest owocem tej miłości 😄
☑️ Łatwy, szybki kontakt (nawet w nienormowanych godzinach pracy 🤭).
☑️ Pełen profesjonalizm.
☑️ Przelali na projekt to co miałam w głowie, a nawet więcej!
☑️ W trakcie wymyślałam im dodatkowe funkcje np. Terminarz wizyt, przeszkolenie mnie z obslugi bloga, korekte moich tekstów – wzieli wszystko na klatę 😉.

O NAS

Poznaj nas bliżej

Nazywamy się Patrycja i Dawid Krajewscy i od 2019 roku jesteśmy małżeństwem. Jako przedsiębiorcy pracujemy już od 6 lat.

W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w marketingu internetowym, projektowaniu graficznym i stron www. Naszymi klientami są lokalni przedsiębiorcy oraz duże, znane marki.

Tworzymy rodzinną firmę krajewscy.net, ponieważ uwielbiamy pracować razem i świetnie nam to wychodzi. Więcej informacji znajdziesz w zakładce O nas.

Darmowa wycena