Patrycja i Dawid Krajewscy

Kreujemy wizerunek
małych i dużych firm

Poznaj bliżej nas, naszą historię, zespół i podejście do pracy z klientami.

Patrycja i Dawid Krajewscy - krajewscy.net | Strony internetowe, strony www, sklepy online, identyfikacja wizualna, teksty SEO |

Poznaj nas
i odkryj naszą historię

Zgrany zespół to podstawa

Tworzymy małą firmę, z dużymi możliwościami.

Nasze podejście
do współpracy z klientami

Słuchamy, doradzamy, szukamy rozwiązań

Chcemy tworzyć tylko najlepsze projekty! Dlatego cenimy bliską współpracę z naszymi klientami. Zadajemy dużo pytań, rozmawiamy, by uzyskać pełny obraz tego, czego potrzebują. Tylko wtedy możemy dostarczyć produkt, z którego każda ze stron będzie w pełni zadowolona!

Pracujemy mądrze i sprawnie

Mimo, że nasz zespół jest dosyć mały, to jesteśmy bardzo zorganizowani. Zawsze staramy się dostarczyć gotowy projekt tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi klientami, a o każdym etapie współpracy informujemy na bieżąco. Można na nas liczyć w każdej sytuacji!

Działamy kompleksowo

Oferujemy kompleksowe usługi! Projektujemy piękne strony www zgodnie z najnowszymi trendami oraz inne materiały graficzne, budujemy funkcjonalne strony internetowe w systemie WordPress i piszemy skuteczne teksty SEO. Zajmujemy się stronami www naszych klientów od A do Z! Dzięki temu, oszczędzają swój cenny czas i pieniądze.

Koncentrujemy się na celach

Najważniejsze w naszej pracy to zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Mamy głowę pełną pomysłów i zawsze staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów i partnerów biznesowych.

Ciągle się rozwijamy

Nauka to potęgi klucz! Doskonale to rozumiemy, dlatego cały czas uczymy się nowych rzeczy. Chcemy, aby każdy nasz projekt był lepszy od poprzedniego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na blogu.

Opinie

Te słowa motywują nas
do jeszcze lepszej pracy

cele

Przedstaw swoje cele, a my zajmiemy się
ich realizacją!