Projektujemy i budujemy
nowoczesne strony internetowe

Tworzymy identyfikację wizualną i piszemy teksty SEO.

Projektujemy i budujemy nowoczesne strony internetowe, strony www, sklepy online
Projektujemy i budujemy nowoczesne strony internetowe, strony www, sklepy online
Projektujemy i budujemy nowoczesne strony internetowe, strony www, sklepy online
Skuteczna strona www krajewscy.net | Strony internetowe, strony www, sklepy online, identyfikacja wizualna, teksty SEO

Skuteczna strona www to konieczność w świecie, który jest cały czas online

Wykorzystujemy najnowsze trendy i narzędzia, by tworzyć strony internetowe, które spełniają nie tylko oczekiwania użytkowników, ale pomagają również rozwijać Twoją firmę i osiągać zamierzone przez Ciebie cele.

Na wysoką skuteczność każdej firmowej strony www wpływają 3 czynniki:

Design czyli projekt graficzny

Każdą stronę www wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu, nasze projekty są uporządkowane, łatwe w przeglądaniu i estetyczne. Aż miło się na nie patrzy!

Development czyli funkcjonalność

Wszystkie strony www budujemy w najpopularniejszym systemie WordPress i optymalizujemy przy pomocy sprawdzonych narzędzi. Dzięki temu strony są widoczne w Google, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna dla właściciela strony i użytkowników.

Copywriting czyli teksty SEO

Dobrze napisane teksty SEO wygenerują więcej zapytań o usługi, ułatwią sprzedaż i sprawią, że Twoja witryna będzie pojawiać się na wyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Jedna firma,
wiele możliwości

Projektujemy:

Budujemy:

Piszemy:

Problemy, które rozwiązujemy

Moja strona www jest niewidoczna w Google

Nie podoba mi się wygląd mojej strony www

Moja strona www źle wyświetla się na urządzeniach mobilnych

Moja strona internetowa jest trudna w obsłudze

Moja strona internetowa nie wyróżnia się na tle konkurencji

Teksty na mojej stronie są nieaktualne i nieciekawe

Wiemy, jaka powinna być Twoja strona www

Piękno tkwi w prostocie! Z takim przesłaniem projektujemy nowoczesne strony internetowe. Chcemy, by Twoja witryna była uporządkowana i przejrzysta. Tylko wtedy Twoi klienci znajdą na niej to, czego szukają. 

Wyjątkowa

Do każdej strony www tworzymy indywidualny, piękny projekt graficzny, od którego trudno oderwać wzrok! Tylko w ten sposób Twoja witryna będzie się wyróżniać na tle innych stron internetowych i zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. A przecież o to chodzi prawda? 🙂

Funkcjonalna

Lubimy porządek. Dlatego strony www, które projektujemy są przejrzyste, wygodne i proste w przeglądaniu. Wykorzystujemy sprawdzone programy i narzędzia, dzięki którym użytkownicy z łatwością znajdują to, czego szukają. 

Wartościowa

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na całym świecie. Korzysta z niej aż 93% wszystkich internatów. To ogromny system, który dostarcza użytkownikom treści, których szukają. By ten system działał prawidłowo, Google stworzyło algorytm, który promuje i pozycjonuje wyżej te strony www, które zawierają dłuższe, unikatowe, dobrej jakości treści. Jeśli chcesz, by Twoja strona internetowa zajmowała wyższe pozycje w Google, zadbaj o niepowtarzalne teksty, które zawierają odpowiednie frazy kluczowe. Umieszczaj je na stronie firmowej, blogu i sklepie online.

Responsywna

90% użytkowników Internetu przegląda strony www na telefonie. Dlatego wszystkie strony internetowe, które tworzymy wyświetlają się prawidłowo nie tylko na komputerze, ale również na tablecie i smartfonie.

Zoptymalizowana

Każdą stronę internetową optymalizujemy pod kątem SEO, by wyświetlała się szybko i zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

Prosta w obsłudze

Wszystkie strony www budujemy w popularnym systemie WordPress.  Dodatkowo otrzymasz od nas bezpłatny dostęp do wtyczki Elementor PRO. Dzięki niej, samodzielnie i łatwo wprowadzisz podstawowe zmiany na swojej stronie internetowej.

rocket

Strony www które ostatnio stworzyliśmy

Realizacje krajewscy.net | Strony internetowe, strony www i sklepy online, identyfikacja wizualna, teksty SEO
Strona internetowaTeksty SEO

Tutaj uczniowie mówią Po Pieskiemu

Ada to behawiorystka i trenerka psów z Końskowoli obok Puław. Stworzyliśmy dla niej stronę www z blogiem, systemem rezerwacji i napisaliśmy teksty SEO.
STRONY INTERNETOWE I SKLEPY ONLINE

Pakiet korzyści dla Ciebie

Programy i narzędzia,
których używamy w codziennej pracy

WordPress

Elementor PRO

Rank Math

Figma

Adobe XD

Freepik

Flaticon

Google Analytics

Google Search Console

Opinie

Te słowa motywują nas do jeszcze lepszej pracy

cele

Przedstaw swoje cele, a my zajmiemy się
ich realizacją!

FAQ

Jaką opłatę pobieracie za stronę www?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Ostateczny koszt zależy od poziomu skomplikowania i rozbudowania strony www.  Jeśli chcesz poznać konkretną cenę, zamów bezpłatną wycenę i wypełnij formularz online.

Jaki jest termin wykonania strony www?

Standardowy czas tworzenia strony internetowej to 14 – 30 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych materiałów: logo, zdjęcia, teksty na stronę. Długość realizacji projektu zależy od poziomu rozbudowania i skomplikowania strony. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Czy mogę sam edytować treści na stronie?

Tak! Bez problemu zmienisz teksty, dodasz nowe zdjęcia do galerii lub nowy wpis na bloga. Zmienisz nawet szablon strony, jeśli będziesz chciał/a.

Kto jest właścicielem strony www po zakończeniu współpracy?

Ty! Po opłaceniu zlecenia w całości, automatycznie przenosimy prawa autorskie do projektu graficznego i strony internetowej na Ciebie.

Zastrzegamy sobie prawo:

  • do umieszczenia w stopce Twojej strony www krótkiej informacji dotyczącej jej twórców i linku do naszej strony krajewscy.net.
  • do umieszczenia projektu w naszym portfolio oraz w firmowych materiałach reklamowych.
Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Co zawiera gwarancja?

Na każdą wykonaną przez nas stronę www udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy od dnia, w którym otrzymasz od nas dane dostępowe do strony www. W tym czasie, usuniemy wszystkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu i wyświetlaniu strony internetowej. Naprawę wykonamy JAK NAJSZYBCIEJ, nie później niż w terminie 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. Gwarancja nie obejmuje rozbudowania strony www oraz zmian w tekstach i grafikach.