Krajewscy.net

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nasi klienci. Jeśli brakuje tutaj informacji, której szukasz sprawdź zakładki Strony www, Grafiki reklamowe, Teksty SEO lub skontaktuj się z nami.

Strony internetowe

Każdy projekt strony www wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od poziomu skomplikowania i rozbudowania strony internetowej. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt. Formularz bezpłatnej wyceny znajdziesz tutaj.

 

Po akceptacji oferty i warunków współpracy otrzymasz od nas pierwszą fakturę w wysokości 30% całkowitego kosztu współpracy. Płatność za tę fakturę traktujemy jako zadatek na poczet narzędzi, programów i licencji potrzebnych do realizacji Twojego projektu. Fakturę na pozostałą kwotę prześlemy Ci po zaakceptowaniu gotowej strony www, przed przekazaniem dostępów do strony internetowej.

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Na każdą wykonaną przez nas stronę www udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy od dnia, w którym przeniesiemy nasz projekt na Twój serwer. W tym czasie, usuniemy wszystkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu i wyświetlaniu strony internetowej. Naprawę wykonamy JAK NAJSZYBCIEJ, nie później niż w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. Gwarancja nie obejmuje rozbudowania strony www oraz zmian w grafikach i tekstach.

Standardowy czas tworzenia strony internetowej to 14 – 30 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych materiałów: logo, zdjęcia, teksty na stronę. Długość realizacji projektu zależy od poziomu rozbudowania i skomplikowania strony, a także od ilości poprawek, które zgłosisz. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Wszystkie nasze projekty tworzymy w systemie WordPressie. To najpopularniejszy i najbardziej rozwinięty na świecie system do zarządzania treścią stron internetowych. Posiada panel administracyjny, dzięki któremu możesz wprowadzać zmiany na stronie www bez umiejętności programowania.

Na Twojej nowej stronie www zainstalujemy Elementor PRO. To wtyczka do systemu WordPress, która ułatwia budowanie pięknych stron internetowych. Działa ona na zasadzie Drag & Drop (przeciągnij i upuść). Dzięki niej, w łatwy sposób możesz zmienić na swojej stronie www treści (teksty i zdjęcia) a także szablon i każdy element wizualny. 

Tak! Wtyczka Elementor PRO, którą zainstalujemy na Twojej stronie internetowej jest prosta i i intuicyjna. W cenie strony www przeprowadzimy z Tobą szkolenie online z obsługi tej wtyczki. Dzięki temu, zmiana tekstu czy podmiana zdjęcia na Twojej stronie internetowej nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. 

Pracę nad każdą stroną internetową rozpoczynamy od poznania Twoich oczekiwań. Następnie tworzymy projekt graficzny strony głównej i wysyłamy Ci plik. W tym momencie, możesz zgłosić wszystkie propozycję zmian we wstępnym projekcie. Po wprowadzeniu wszystkich poprawek, ponownie otrzymasz od nas projekt graficzny do akceptacji.

Jeśli brakuje Ci materiałów graficznych na stronę internetową, w ramach współpracy dostarczymy Ci za darmo zdjęcia, grafiki i ikony z serwisów freepik.com i flaticon.com. Jeśli zależy Ci na materiałach z innych portali stockowych, pobierz je i prześlij nam razem z innymi materiałami.

Tak, za dodatkową opłatą możemy edytować Twoje zdjęcia w profesjonalnym programie graficznym.

To unikalny adres internetowy, który jest niezbędny do stworzenia strony www, np. krajewscy.net

Serwer to specjalnie skonfigurowany komputer, który na stałe jest podłączony do sieci i działa bez przerwy: 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Umożliwia udostępnianie danych zawartych na stronach internetowych.
Serwer to świetne rozwiązanie jeśli Twoja strona jest bardzo rozbudowana, prowadzisz serwis lub portal internetowy lub masz bardzo duży sklep online. 

Hosting to udostępniania przestrzeni na serwerze. Najprościej mówiąc, jest to niewielka cześć serwera, którą rezerwujesz dla własnej witryny. Hosting działa nieprzerwanie 24/7. Hosting to najlepsze rozwiązanie dla osób, które posiadają prostą stronę internetową, mały sklep online lub bloga.

SSL, czyli Secure Socket Layer to protokół sieciowy do szyfrowania danych w Internecie. Gwarantuje poufność wszystkich informacji przesyłanych między serwerem a przeglądarką. Jeśli nie masz zainstalowanego certyfikatu SSL, Twoja strona www może być oznaczona w przeglądarce jako niebezpieczna. Dodatkowo taka strona będzie też niżej pozycjonowana w wyszukiwarkach.

Tak. Wraz z projektem strony otrzymasz od nas pełne wsparcie związane z jej wdrożeniem. Pomagamy w wyborze i zakupie hostingu lub serwera, domeny i certyfikatu SSL.

My korzystamy z elastycznego web hostingu na dHosting.pl i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
Koszt hostingu to 240 zł rocznie lub 28 zł miesięcznie.

Koszt serwera waha się od kilkuset zł do nawet kilku tysięcy zł rocznie.

Koszt domeny z końcówką .pl to 9,90 zł na rok. Odnowienie domeny w kolejnym roku to koszt 79 zł

Wszystkie ceny są cenami netto.

Po zakończeniu prac i opłaceniu faktur, uzyskujesz pełnię przysługujących Ci autorskich praw majątkowych do projektu graficznego oraz strony internetowej. Od tego dnia możesz nimi zarządzać i korzystać z nich w dowolny sposób. Zastrzegamy sobie prawo, do umieszczenia w stopce Twojej strony krótkiej informacji dotyczącej jej twórców, np. Projekt: krajewscy.net.

Grafiki i materiały reklamowe

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od poziomu skomplikowania projektu graficznego i jego typu. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt. Formularz bezpłatnej wyceny znajdziesz tutaj.

Przed rozpoczęciem współpracy wystawiamy fakturę VAT na pełną kwotę za zlecenie. Po otrzymaniu płatności, zabieramy się do pracy.

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Standardowy czas wykonania zlecenia na projekt graficzny to 7 – 14 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych informacji i materiałów. Długość realizacji projektu graficznego zależy od poziomu skomplikowania, a także od ilości poprawek, które zgłosisz. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Najczęściej tworzymy logotypy, wizytówki, grafiki na strony www i do mediów społecznościowych, plakaty i ulotki. Projektowaliśmy również grafikę na roll-up czy wzór na pościel, więc jeśli potrzebujesz innego projektu, odezwij się do nas. Damy znać, czy jesteśmy w stanie wykonać projekt, którego potrzebujesz.

Aby ułatwić Ci wybór, do każdej grafiki reklamowej przygotujemy 3 wersje.

Oczywiście. Do każdego projektu graficznego możesz zgłosić 3 modyfikacje* oraz 3 poprawki**.

* Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca projekt, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych.

** Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne podobne drobne zmiany.

Po zakończeniu prac i opłaceniu faktur, uzyskujesz pełnię przysługujących Ci autorskich praw majątkowych do projektu graficznego. Od tego dnia możesz nim zarządzać i korzystać w dowolny sposób. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia projektu graficznego na naszej stronie www oraz materiałach reklamowych naszej firmy.