krajewscy.net

Opinie o współpracy

Nasi klienci potwierdzają, że warto z nami współpracować! 

Jakub Witkowski
www.wysokowibracyjnie.pl

Jeśli trafiasz pod skrzydła tej dwójki i poszukujesz, fachowej porady, cierpliwego kontaktu, sprawnego działania, które wyrazi poprzez stronę www co Ci w duszy gra to Dawid i Patrycja są pasjonatami, którzy w sposób zdecydowany, pewny i w pełni profesjonalny przeprowadzą Ciebie przez proces budowania Twojego wizerunku za pomocą strony internetowej, którą dla Ciebie stworzą. Proces tworzenia projektu https://wysokowibracyjnie.pl był czystą przyjemnością, radością a dzięki wsparciu technicznemu, cierpliwości które otrzymałem od Patrycji i Dawida wszystko było proste i przejrzyste. Ich wiedza i ciągle poszerzanie horyzontów jest gwarancją sukcesu. Gorąco polecam tą dwójkę. Tak trzymać!

Tatiana Stefaniak
www.kancelariastefaniak.pl

Zamawiałam projekty: strony internetowej, logo, wizytówki i papieru firmowego dla mojej Kancelarii.
Jestem bardzo zadowolona z efektów!
Współpraca przebiegła bezproblemowo.
Nie raz słyszałam pozytywne opinie od klientów nt. tego, że moja strona wygląda bardzo profesjonalnie.
Polecam!

Martyna Malinowska
www.radcamalinowska.pl

Gorąco polecam współpracę z Panem Dawidem i Panią Patrycją! 🙂 Realizacja zleceń przebiegła bardzo szybko i sprawnie a efekty w 100 % spełniły moje oczekiwania! Współpraca z Nimi to czysta przyjemność! 🙂

Ada Dębska
www.popieskiemu.pl

Serdecznie polecam Pati i Dawida! Powiedziałam, że nie zakończą pracy nad moją stroną internetową dopóki się w niej nie zakocham. Stało się, zakochałam się na 100% popieskiemu.pl jest owocem tej miłości 😄
☑️ Łatwy, szybki kontakt (nawet w nienormowanych godzinach pracy 🤭).
☑️ Pełen profesjonalizm.
☑️ Przelali na projekt to co miałam w głowie, a nawet więcej!
☑️ W trakcie wymyślałam im dodatkowe funkcje np. Terminarz wizyt, przeszkolenie mnie z obslugi bloga, korekte moich tekstów – wzieli wszystko na klatę 😉.

Piotr Kachniarz
Kocia Misja

Z Patrycja i Dawidem współpracuję już od ponad roku. Stworzyli dla mojej firmy logo, wizytówkę, plakat, a teraz jesteśmy w trakcie budowania mojej strony www z blogiem. Współpraca przebiega bezproblemowo i terminowo. Pati i Dawid mają ogromne doświadczenie i chętnie się nim dzielą. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał ich usługi, bo robią świetną robotę 🙂

Barłomiej Kłyk
www.sukcesywny.pl

Bardzo rzetelny i profesjonalny zespół tworzą go oczywiście Patrycja i Dawid. Od samego początku współpracy widać było ich ogromne zaangażowanie w projekt strony o zdrowym trybie życia, sporo sugestii i rad. Nie musze wspominać o doświadczeniu jakie posiadają, bo po efektach od razu można zauważyć, że są to lata praktyk, które nabywali, tworząc projekty dla wielu firm. Kreatywność na bardzo wysokim poziome cały czas mnie zaskakują pracą jaką wykonują, efekty końcowe dają na twarzy wielki uśmiech. Polecam gorąco, oby tak dalej.

Sebastian Szamałek
www.smilegames.pl

Robiłem w tej firmie logo, wizytówkę i stronę internetową. Wszystkie projekty wyszły super. Jestem mega zadowolony ze współpracy. Polecam wszystkim i na pewno jeszcze wrócę do tej firmy z kolejnymi pomysłami 😍

Renata Stankiewicz
www.wysokowibracyjnie.pl

Postawa Patrycji i Dawida emanuje PASJA do tego co robią. To nie tylko praca i zarobek. To tworzenie i realizacja ludzkich marzeń i biznesu poprzez wyrażanie tego na świat za pomocą cudownych rezultatów których się doczekaliśmy po zrealizowaniu projektu „Wysokowibracyjnie”. I warto było! Jestem ogromnie wdzięczna że miałam przywilej współpracować z Patrycja i Dawidem. To ogromny skarb realizować swoją wizję spotykając się z ciągłą pasją w oczach wykonawców projektu. Dlatego wszystkim, którzy chcą wyrazić siebie i przedstawić swoją pasję i swój biznes światu poprzez stronę internetową, życzę współpracy z Krajewscy.net. U nich potencjalny kliencie spotkasz się z prawdziwym wsparciem i realizacją twoich celów. Rzadkością jest zobaczyć tak ogromną cierpliwość, wytrwałość, zrozumienie i otwartość ze strony kreatora web-u. Pracując z osobami z całego świata często spotykałam się ze zniechęceniem spowodowanym 1000-cem zmian, które chciałam wprowadzać. Współpracując z Patrycją i Dawidem przy projekcie https://wysokowibracyjnie.pl/ każda przeze mnie wymyślona zmiana spotkała się z konkretną i techniczną informacją, jak również ogromnym entuzjazmem i dodatkowymi sugestiami z tym związanymi, typu: co można jeszcze zrobić by ulepszyć mój nowy pomysł, mimo tego, że to bardzo utrudniało im pracę i sprawiało, że wracali do punktu wyjścia. To przerosło moje wszelkie oczekiwania, ta ich chęć i pełne zaangażowanie.

Nasi klienci

Firmy, które nam zaufały

Współpracuj z nami

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Kliknij w jedną z naszych usug i poznaj szczegóły naszej oferty.

_x30_6_Website@2x

TWORZYMY

Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy przejrzyste, nowoczesne i responsywne strony www: strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, landing page.

_x33_2_Color_Palette@2x

PROJEKTUJEMY

Grafiki reklamowe

Tworzymy spójną identyfikację wizualną, projektujemy logotypy, grafiki do social mediów, wizytówki, plakaty, ulotki i materiały reklamowe.

copywriting@2x

PISZEMY

Artykuły i teksty SEO

Piszemy i redagujemy interesujące teksty na strony internetowe i blogi. Optymalizujemy je pod wyszukiwarkę Google.