Projektujemy grafiki i materiały reklamowe

Logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, papier firmowy, grafiki na strony www i do mediów społecznościowych

3 powody, dlaczego warto zadbać o spójną identyfikację wizualną

Pozytywne wrażenie

Pierwsze wrażanie jest najważniejsze! Ludzie kupują oczami, więc to, jaki wizerunek prezentuje Twoja firma ma ogromne znaczenie w procesie decyzyjnym potencjalnych klientów. Spójna i przyjazna dla oka identyfikacja wizualna  jest pierwszym krokiem do budowania silnego wizerunku i pozycji firmy.

Wzbudza zaufanie

Spójna identyfikacja wizualna wzbudza zaufanie u potencjalnych klientów. Łatwiej im podjąć decyzję o współpracy z Tobą czy zakupie produktu, jeśli Twój wizerunek jest zadbany i profesjonalny. Ludzie kupują oczami! Zrób wszystko, aby Twoje usługi i oferta były atrakcyjne w oczach odbiorców.

Wyróżnia na tle konkurencji

W dzisiejszych czasach klienci podejmują bardzo szybko decyzje zakupowe. Przeciętność i słaba jakość, spowoduje że potencjalny klient nie zauważy Cię w morzu ofert. Zadbaj o spójną identyfikację wizualną i wyróżnij się na tle konkurencji. Dzięki temu Twoi klienci zapamiętają Cię na dłużej!

Oferta

Zadbaj o spójną identyfikację wizualną swojej firmy i wyróżnij się na tle konkurencji

3 wersje do wyboru

Szybki termin realizacji

Poprawki w cenie

Logotyp

Podstawowymi celami logotypu jest zbudowanie profesjonalnego wizerunku oraz odróżnienie produktów i usług danej firmy od oferty konkurencji. Nowoczesny logotyp powinien być prosty i łatwy do zapamiętania. 

 

Wyróżnij z tłumu swoją firmę i zadbaj o swój logotyp już teraz! Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam!

Wizytówka

Wizytówka to sposób na szybkie i proste przekazanie informacji kontaktowych firmy takich jak: numer telefonu, adres e-mail, adres strony www czy adres stacjonarnej siedziby firmy. To również dodatkowa formy reklamy oraz ważny element profesjonalnej i spójnej identyfikacji wizualnej.

 

Zamów bezpłatną wycenę projektu wizytówki już teraz i ułatw sobie przekazywanie informacji kontaktowych swoim potencjalnym partnerom biznesowym!

Grafiki na strony www i do mediów społecznościowych

Media społecznościowe to nieskończone morze postów, grafik i zdjęć. Profesjonalnie stworzona grafika przyciągnie wzrok odbiorcy i spowoduje, że obserwujący, który przewija ekran, zatrzyma się właśnie na Twoim poście! Poza tym, grafika powinna być przygotowana w odpowiedniej kolorystyce i spójna z identyfikacją firmy.

 

Wyróżnij swój profil w mediach społecznościowych! Zamów bezpłatną wycenę Twojego projektu już teraz.

Papier firmowy

Papier firmowy sprawi, że Twoja firma uwiarygodni się w oczach klienta i będzie postrzegana jako profesjonalna. Papier firmowy pomaga również odróżnić oryginalny dokument od kopii. Poza tym, to świetne narzędzie reklamowe, które wzmacnia rozpoznawalność marki i dodaje jej powagi.

 

Spraw, by dokumenty, które przesyłasz swoim klientom wyglądały profesjonalnie już teraz! Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny.

 

 

Plakat reklamowy

Niewątpliwą zaletą plakatu jest duży format reklamy, którą można umieścić w wielu miejscach publicznych. Dobrze rozlokowane plakaty zwiększą zasięg reklamy i wpłyną na rozpoznawalność Twojej marki. Dodatkową zaletą plakatu jest powtarzalność i niski koszt druku.

 

Zwiększ zasięg swojej oferty. Zamów bezpłatną wycenę Twojego plakatu już teraz.

Ulotka reklamowa

Ulotka reklamowa pozwoli Ci w prosty i przejrzysty sposób przekazać najważniejsze informacje o Twojej ofercie. Potraktuj ulotkę jako kupon rabatowy i zwiększ sprzedaż swoich produktów i usług.

 

Zamów wycenę projektu ulotki już teraz! Wypełnij formularz kontaktowy już teraz.

Inny projekt graficzny

Niewątpliwą zaletą plakatu jest duży format reklamy, którą można umieścić w wielu miejscach publicznych. Dobrze rozlokowane plakaty zwiększą zasięg reklamy i wpłyną na rozpoznawalność Twojej marki. Dodatkową zaletą plakatu jest powtarzalność i niski koszt druku.

 

Zwiększ zasięg swojej oferty. Zamów bezpłatną wycenę Twojego plakatu już teraz.

Piotr Kachniarz
Piotr KachniarzKocia Misja
Czytaj więcej
Z Patrycja i Dawidem współpracuję już od ponad roku. Stworzyli dla mojej firmy logo, wizytówkę, plakat, a teraz jesteśmy w trakcie budowania mojej strony www z blogiem. Współpraca przebiega bezproblemowo i terminowo. Pati i Dawid mają ogromne doświadczenie i chętnie się nim dzielą. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał ich usługi, bo robią świetną robotę 🙂

Twoja grafika reklamowa w 4 krokach

1. Poznanie oczekiwań

W pierwszym etapie dowiadujemy się jakie są Twoje oczekiwania odnośnie wyglądu i informacji, które ma zawierać grafika reklamowa.

2. Projekt graficzny

By ułatwić Ci wybór, przygotujemy dla Ciebie 3 wersje graficzne wybranego przez Ciebie materiału reklamowego.

3. Poprawki

Do każdego projektu możesz zgłosić 3 modyfikacje (zmiana koncepcji na inną, która zmienia projekt w znacznym stopniu) i 3 poprawki (drobne zmiany np. zmiana koloru, czcionki, układu).

4. Przekazanie grafik

Po akceptacji ostatecznej wersji projektu graficznego, prześlemy Ci wszystkie niezbędne pliki gotowe do użycia, oraz pliki do edycji graficznej.

Zamów bezpłatną wycenę projektu graficznego już teraz!

Wypełnij formularz wyceny i prześlij do nas. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt.

Podamy również terminy realizacji zlecenia, etapy i wszystkie zasady współpracy.

Jasno, przejrzyście i bez ukrytych kosztów!

Grafiki i materiały reklamowe

Najczęściej zadawane pytania

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od poziomu skomplikowania projektu graficznego i jego typu. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt. Formularz bezpłatnej wyceny znajdziesz tutaj.

Przed rozpoczęciem współpracy wystawiamy fakturę VAT na pełną kwotę za zlecenie. Po otrzymaniu płatności, zabieramy się do pracy.

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Standardowy czas wykonania zlecenia na projekt graficzny to 7 – 14 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych informacji i materiałów. Długość realizacji projektu graficznego zależy od poziomu skomplikowania, a także od ilości poprawek, które zgłosisz. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Najczęściej tworzymy logotypy, wizytówki, grafiki na strony www i do mediów społecznościowych, plakaty i ulotki. Projektowaliśmy również grafikę na roll-up czy wzór na pościel, więc jeśli potrzebujesz innego projektu, odezwij się do nas. Damy znać, czy jesteśmy w stanie wykonać projekt, którego potrzebujesz.

Aby ułatwić Ci wybór, do każdej grafiki reklamowej przygotujemy 3 wersje.

Oczywiście. Do każdego projektu graficznego możesz zgłosić 3 modyfikacje* oraz 3 poprawki**.

* Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca projekt, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych.

** Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne podobne drobne zmiany.

Po zakończeniu prac i opłaceniu faktur, uzyskujesz pełnię przysługujących Ci autorskich praw majątkowych do projektu graficznego. Od tego dnia możesz nim zarządzać i korzystać w dowolny sposób. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia projektu graficznego na naszej stronie www oraz materiałach reklamowych naszej firmy.

Dodatkowe usługi

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy przejrzyste, nowoczesne i responsywne strony www: strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, landing page.

Teksty i artykuły SEO

Piszemy i redagujemy teksty na strony internetowe i blogi zoptymalizowane pod najpopularniejszą wyszukiwarkę Google.