Piszemy artykuły i teksty SEO

Pisanie artykułów i tekstów z odpowiednimi frazami kluczowymi zajmuje Ci za dużo czasu?
Postaw na ciekawy i skuteczny copywriting i zwiększ ruch na swojej stronie internetowej.

Oferta

Ciekawe teksty, które zainteresują Twoich odbiorców

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na całym świecie. Korzysta z niej aż 93% wszystkich internatów. To ogromny system, który dostarcza użytkownikom treści, których szukają. By ten system działał prawidłowo, Google stworzyło algorytm, który promuje i pozycjonuje wyżej te strony www, które zawierają dłuższe, unikatowe, dobrej jakości treści. Poza tym, algorytm Google lubi, gdy na stronie internetowej jest dużo grafik, zdjęć czy filmów.
Jeśli chcesz, by Twoja strona internetowa zajmowała wyższe pozycje w Google, zadbaj o niepowtarzalne teksty, które zawierają odpowiednie frazy kluczowe. Umieszczaj je na stronie firmowej, blogu i sklepie online. Dzięki temu,  Twoi potencjalni klienci szybciej znajdą Twoją ofertę, a także będą wracać na Twoją stronę www częściej!

Teksty na strony www

Jeśli chcesz by Twoja strona www generowała zapytania o ofertę i zyski, zadbaj o odpowiednie opisy stron i kategorii. Dzięki temu, przekażesz swoim potencjalnym klientom najważniejsze informacje w przejrzysty i logiczny sposób, a Twoja strona internetowa wypełni się wartościową treścią.

Artykuły na blogi

Blog to świetne narzędzie, które sprawdzi się na stronie firmowej i sklepie internetowym. Dobrze prowadzony blog spowoduje, że Twoja strona internetowa będzie odpowiadać na pytania, które internauci zadają w Google. Dzięki temu, zwiększysz ruch organiczny i zainteresowanie Twoimi usługami i produktami.

Opisy produktów w sklepie onine

Jeśli kopiujesz opisy produktów od producenta, Google uzna Twoją witrynę za mniej wiarygodną i obniży jej pozycje w wyszukiwarce. Dlatego unikalne opisy produktów w sklepie internetowym to konieczność dla każdego przedsiębiorcy, który sprzedaje w sieci. 

Artykuły i teksty SEO czyli treści, które zwiększają konwersję

Nawet najpiękniejsza strona internetowa nie sprawi, że klienci kupią od Ciebie produkty czy usługi, jeśli nie przekażesz na niej odpowiednich informacji napisanych w sposób przekonujący. Ostatecznie to tekst wpływa na decyzje zakupowe. Jeśli będą to suche informacje, nie wyróżnisz się w żaden sposób na tle konkurencji. Aby zachęcić swoich odbiorców do skorzystania z Twoich usług, zadbaj o ciekawy i wartościowy tekst napisany językiem korzyści. Szybko zobaczysz, że artykuły i teksty SEO wpłyną pozytywnie na rozwój Twojej strony internetowej, a także pozwolą Ci rozwinąć Twoją firmę.

Artykułu i teksty SEO - 6 korzyści dla Twojego biznesu

Zbudujesz wizerunek eksperta

Jeśli będziesz dzielił się swoją wiedzą na firmowym blogu, zyskasz w oczach swoich odbiorców. Zaczną Cię traktować jako eksperta w branży i będą chętnie wracać na Twoją stronę, by być na bieżąco. W ten sposób zdobędziesz zaufanie swoich potencjalnych klientów, co wpłynie pozytywnie na sprzedaż produktów i usług. Poza tym, Google lubi wartościowe teksty i pozycjonuje takie strony wyżej w wyszukiwarce.

Zdobędziesz wyższą pozycję w wyszukiwarce

Im wyższa pozycja strony www w Google, tym większa szansa, że odbiorca znajdzie Twoją ofertę. Dlatego tak ważne jest, by teksty na stronie www zawierały nie tylko wszystkie najważniejsze informacje, ale też frazy kluczowe powiązane z zapytaniami, które internauci wpisują w wyszukiwarkę.

Dotrzesz do potencjalnych klientów

Jeśli w Twoich tekstach na stronie www są zawarte odpowiednie frazy kluczowe, Twoja strona będzie wyżej pozycjonowana w najpopularniejszej wyszukiwarce Google, a Twoi potencjalni klienci znajdą ją łatwiej i szybciej. Im więcej osób dotrze do Twojej oferty, tym więcej zapytań o produkt czy usługę uzyskasz.

Zwiększysz zyski firmy

Wysokiej jakości treści z odpowiednimi frazami kluczowymi, przyciągną na Twoją stronę bezpłatny ruch z wyszukiwarki. Będą to osoby, które szukają informacji na dany temat. Im więcej potencjalnych klientów na Twojej stronie www, tym większa szansa, że wybiorą produkty i usługi Twojej firmy. To wpłynie pozytywnie na wzrost zysków w Twojej firmie.

Rozwiniesz swój biznes

Dobrze napisany tekst na stronę internetową z odpowiednią frazą kluczową, sprawi, że Twoja witryna znajdzie się wyżej w wyszukiwarce Google. Dzięki temu trafi na nią więcej odbiorców. Część z nich stanie się Twoimi klientami. Im więcej klientów, tym więcej zysków. Im więcej zysków, tym większy rozwój firmy. Dzięki temu,  będziesz mógł poszerzyć ofertę usług i produktów.

Zwiększysz rozpoznawalność i zaufanie do marki

Strony internetowe, na których na bieżąco pojawiają się nowe treści zyskają większą popularność w Google i staną się bardziej rozpoznawalne i godne zaufania dla użytkowników. Jeśli będziesz konsekwentny, z czasem możesz stać się liderem w swojej branży i pozyskiwać nowych klientów każdego dnia.

Krajewscy.net

Dlaczego warto z nami współpracować

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Najpierw ustalimy z Tobą, jakie frazy kluczowe będą odpowiednie dla Twojej firmy. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie unikatowy tekst, który wzbogaci Twoją stronę internetową i pomoże Twoim odbiorcom znaleźć odpowiedzi na pytania, których szukają.

Jeśli potrzebujesz tekstów na bloga, ustalimy z Tobą listę tematów, które warto poruszyć, a także częstotliwość z jaką będą publikowane. Doradzimy również, jak długie powinny być teksty, by działały lepiej i były bardziej atrakcyjne dla wyszukiwarki Google. Dodatkowo, możemy zająć się również publikowaniem każdego tekstu na Twojej stronie internetowej za Ciebie.

Do każdego tekstu możemy również dodać zdjęcia i grafiki przygotowane na Twoje zamówienie lub z portalu stockowego.

Korzyści

Co zyskasz, dzięki współpracy z nami

Wartościowe treści

Stworzymy unikatowe treści dopasowane do Twojej branży i odbiorców, zoptymalizowane pod kątem merytorycznym, stylistycznym i pod kątem pozycjonowania SEO.

Lepsza widoczność

Napisane przez nas teksty zawierają odpowiednie frazy kluczowe. Dzięki temu, Twoja strona www jest wyżej pozycjonowana w Google, a odbiorcy w szybki i łatwy sposób znajdują na niej to, czego szukają.

Większy ruch

Dobrze napisany tekst, sprawi, że Google będzie wyżej pozycjonować Twoją stronę. Dzięki temu, więcej osób będzie ją odwiedzać. Im więcej wartościowych treści, tym większy ruch na stronie internetowej.

Wyższa konwersja

Jeśli Twoja oferta będzie odpowiadać na zapytania potencjalnych klientów, to większy ruch i widoczność zapewni Ci wzrost konwersji np. sprzedaż produktów, usług, przeczytanie tekstu.

Ada Dębska
Ada Dębskapopieskiemu.pl
Czytaj więcej
Serdecznie polecam Pati i Dawida! Powiedziałam, że nie zakończą pracy nad moją stroną internetową dopóki się w niej nie zakocham. Stało się, zakochałam się na 100% popieskiemu.pl jest owocem tej miłości 😄
☑️ Łatwy, szybki kontakt (nawet w nienormowanych godzinach pracy 🤭).
☑️ Pełen profesjonalizm.
☑️ Przelali na projekt to co miałam w głowie, a nawet więcej!
☑️ W trakcie wymyślałam im dodatkowe funkcje np. Terminarz wizyt, przeszkolenie mnie z obslugi bloga, korekte moich tekstów - wzieli wszystko na klatę 😉

Nasi klienci

Nasze realizacje

Sukcesywny.pl

Sukcesywny.pl to firma, która zajmuje się edukacją finansową i analizą ofert bankowych. Wspomagamy tę firmę w każdym aspekcie: projektujemy i wdrażamy strony www, grafiki i piszemy teksty SEO na bloga, a także posty do mediów społecznościowych.

Po Pieskiemu

Po Pieskiemu to firma, która oferuje szkolenia dla psów. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę www, a także zredagowaliśmy wszystkie teksty na stronę internetową i bloga zgodnie z zasadami SEO.

Krajewscy w podróży

To nasz blog podróżniczy, na którym na bieżąco publikujemy ciekawe i wartościowe wpisy. Stworzyliśmy już ponad 40 tekstów, które pomagają naszym odbiorcą wybrać odpowiednie miejsce na wakacje i zaplanować zwiedzanie.

Artykuły i teksty SEO

Najczęściej zadawane pytania

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od poziomu skomplikowania projektu graficznego i jego typu. Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i prześlij go nam. Na podstawie Twoich odpowiedzi, wycenimy projekt. Formularz bezpłatnej wyceny znajdziesz tutaj.

Przed rozpoczęciem współpracy wystawiamy fakturę VAT na pełną kwotę za zlecenie. Po otrzymaniu płatności, zabieramy się do pracy.

Tak, na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

Standardowy czas wykonania zlecenia na tekst SEO to 3 – 14 dni roboczych od momentu przesłania wszystkich niezbędnych informacji i materiałów. Długość realizacji projektu zależy od poziomu skomplikowania tematu, długości teksu a także od ilości poprawek, które zgłosisz. O wszystkich etapach prac będziemy Cię informować na bieżąco.

Oczywiście. Każdy tekst prześlemy Ci do sprawdzenia i poprosimy o wskazanie poprawek. Piszemy tak długo, aż zaakceptujesz projekt.

Po zakończeniu prac i opłaceniu faktur, uzyskujesz pełnię przysługujących Ci autorskich praw majątkowych do projektu graficznego. Od tego dnia możesz nim zarządzać i korzystać w dowolny sposób. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia projektu graficznego na naszej stronie www oraz materiałach reklamowych naszej firmy.

Dodatkowe usługi

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy przejrzyste, nowoczesne i responsywne strony www: strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, landing page.

Grafiki i materiały reklamowe

Tworzymy spójną identyfikację wizualną dla firm. Projektujemy m.in. logotypy, plakaty, ulotki, grafiki do mediów społecznościowych, wizytówki.